Neverthink

2.31

4.0

2

İnternetin televizyonu

3.3k

Bu uygulamayı oyla

Neverthink, televizyonu doğrudan internet kültürüne dayalı olarak farklı bir şekilde izlemenizi sağlayan bu popüler web sitesinin resmi uygulamasıdır. Sadece tek bir tıkla ve bir saniyeden kısa bir sürede kanalı değiştirebilir ve istediğiniz herhangi bir şeyi izleyebilirsiniz.

Neverthink uygulamasını kullanmak daha basit olamazdı. Ekranın sağ tarafından, mevcut kanallardan herhangi birini seçebilirsiniz. Sevimli hayvanlar, yiyecekler, belgeseller, video oyunları, 'meme' ve daha fazlasına ilişkin kanallar bulacaksınız. Herhangi bir kanalı açmak ve anında eğlenceye başlamak için tek bir dokunuş yeterlidir.

Neverthink'teki kanallar, anında oynatılmaya başlayacak yüzlerce YouTube videosundan oluşuyor. Ve beğenmediğiniz bir video olursa, bir sonrakine geçebilirsiniz. Bu kolay, kullanışlı ve düzenli TV için eğlenceli bir alternatif sunar.

Neverthink, ilginizi çeken içerikleri izleyerek saatler geçirmenizi sağlayan eğlenceli bir uygulamadır. Pek çok farklı kanalla, her zaman hoşunuza giden bir şey bulacaksınız.
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X